Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторен тример FT52P

  9.890 со ДДВ
  Бензинскиот тример FT52P, кој се покажа како исклучително квалитетен и сигурен е со моќност од 1,6kW и дијаметар на кардански цевки од 28 mm. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3T се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.
  Каталошки број: FT52P
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,6 kW
  Вид на мотор1E44F-5
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Ширина на сечењето44cm
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Tip VratilaЕдноделно, круто 1500mm
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Мах број на обртаи7500 o/min
  Дијаметар на вратило28mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,6 kW
   Вид на мотор1E44F-5
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Ширина на сечењето44cm
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа52cc
   Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
   Tip VratilaЕдноделно, круто 1500mm
   Сечилометално (3T) и трими глава
   Мах број на обртаи7500 o/min
   Дијаметар на вратило28mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,6 kW
  Вид на мотор1E44F-5
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Ширина на сечењето44cm
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Tip VratilaЕдноделно, круто 1500mm
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Мах број на обртаи7500 o/min
  Дијаметар на вратило28mm