Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторен Култиватор, 80 cm, 208cc

  Самооден култиватор од 212 кубика со четиритактен мотор 4,2 kW / 3600 вртежи во минута. Работната ширина е 650 / 850 mm и се движи 2 напред + 1 назад. Волуменот на горивото е 3,6 литри, а резервоарот за масло 0,6 литри. Употребата е едноставна и рачна, користејќи јаже. Работна длабочина 100мм.
  Attachments
  Каталошки број: FMK750N
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *