Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторен дувач на листови FMD36

  9.600 со ДДВ
  Каталошки број: FMD36
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Вид на мотор1E34F
  Мотор2-тактен
  Резервоар за гориво0,45L
  Кубикажа25,4cc
  Ниво на бучава98dB(A)
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Max брзина на издувување70m/s
  Max Запремнина на издувување0,2 m/s
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Вид на мотор1E34F
   Мотор2-тактен
   Резервоар за гориво0,45L
   Кубикажа25,4cc
   Ниво на бучава98dB(A)
   Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
   Max брзина на издувување70m/s
   Max Запремнина на издувување0,2 m/s
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Вид на мотор1E34F
  Мотор2-тактен
  Резервоар за гориво0,45L
  Кубикажа25,4cc
  Ниво на бучава98dB(A)
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Max брзина на издувување70m/s
  Max Запремнина на издувување0,2 m/s