Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Микроактивна крпа за чистење стакла

  232 со ДДВ
  "Pro" сината микроактивна крпа има исклучителна моќ за чистење. Погодна е за одржување и за детално чистење на возила. Кога е сува, крпата ја привлекува прашината и фините наслаги како магнет благодарејќи на својата статичка наелектризираност. Ги чисти гребнатинките и привлекува влакна, а може да се користи и без средство за чистење, што ги намалува трошоците. Идеална е за полирање бидејќи полира до висок сјај, штити од алергија и безопасна е за животната средина. Станува збор за крпа која има одлични лизгачки својства, долг работен век, "hologram free" ефект, собира прашина од дрво и е едноставна за одржување.
  Каталошки број: 0899900131
  Овој производ има минимална количина 3
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *