Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Метално црево за Туш, 1/2''x200cm, INOX

  719 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 200cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Документи
  Каталошки број: TECB3361
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Proizvod MKЦрево за туш
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Proizvod MKЦрево за туш