Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Metal Cleaner, 500ml

  Карактеристики:

  • Специјален чистач за пред-чистење во врска со анаеробни лепила, како што се осигуравње на завртки и лежишта, заптивки за површини и цевки
  • Одлични перформанси за чистење
  • Ги отстранува маснотиите, масла, прашина и други загадувачи од металните површини сигурно и без да остава остатоци
  • Растворувач кој брзо испарува, комбиниран со силен млаз за оптимално чисти површини
  • Оптимална подготовка за задачи за поврзување

  Може да се користи и за отстранување на остатоци од лепило и заптивна смеса.

  Attachments
  Каталошки број: 0890107063
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *