Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Машина за брусење ѕидови WSS 225-E COMPACT

  -Заштита за работникот и машината со помош на мекиот старт;
  -Работа без многу замор, многу практична и лесна машина со висока удобност при работа и оптимална рамнотежа помеѓу моторот и дискот за брусење обезбедува ергономска работа и без многу замор;
  -Одговара за брусење блиску до рабови Директниот, ротирачки сегмент на рабовите овозможува површински транзиции ѕид/ѕид или таван/ѕид да се брусат лесно и поблиску до работ;
  - Висока стабилност, оптимизираното флексибилно вратило обезбедува зголемена стабилност, а со тоа и подолг работен век на главата за мелење;
  -Ефикасно вшмукување помеѓу прстенот на четката и подлогата за брусење, како и вшмукувањето со 10 дупки го спречуваат брзото затнување;
  -Аспираторот за брусење со пружина гарантира дека главата за брусење совршено се прилагодува на сите нерамнини.

  Attachments
  Каталошки број: 07021211
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *