Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Маса за дихтување на ветробрански стакла, 310ml

  996 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Маса за дихтување на ветробрански стакла на автомобили кои се монтирани во гумен профил.
  Документи
  Каталошки број: 0890100043
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  - за заптивање на ветробрански стакла на автомобили кои се монтирани во гумен профил.
  - Вишокот на заптивната смеса може да се отстрани по кратко испарување
  - Може да се примени за сите слични заптивања
  - Останува мека, а површински малку леплива.
  - Не испукува на надворешни влијанија.
  - Не штети на хромирани, лакирани и гумени површини
  - Отпорен е на вода и средства за миење.
  - Отпорен на температура од -20 °C до 80 °C.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  - за заптивање на ветробрански стакла на автомобили кои се монтирани во гумен профил.
  - Вишокот на заптивната смеса може да се отстрани по кратко испарување
  - Може да се примени за сите слични заптивања
  - Останува мека, а површински малку леплива.
  - Не испукува на надворешни влијанија.
  - Не штети на хромирани, лакирани и гумени површини
  - Отпорен е на вода и средства за миење.
  - Отпорен на температура од -20 °C до 80 °C.