Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Лулашка за градина, тросед, de-lux

  Attachments
  Каталошки број: FBLN3K
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Димензии на лулашката: 194x120x173

  Димензии на ногарки: 48/28/25/19/16mm

  Материјал на ткаенина: 160g/m2

  Дебелина на сунѓер: 8cm

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Димензии на лулашката: 194x120x173

  Димензии на ногарки: 48/28/25/19/16mm

  Материјал на ткаенина: 160g/m2

  Дебелина на сунѓер: 8cm