Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Линиски ласер CLL 18

  23.850 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300021
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прецизност нивелација2mm/10m
  Класа на ласер2
  Домет на самонивелација4 степени
  Домет со приемник80м
  Домет без приемник25м
  Работна температура-10-40C
  Димензија на уредот115x65x100mm
  Класа на заштитаIP54
  Тип на батеријаLi Ion
  Траење на батеријата20h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прецизност нивелација2mm/10m
   Класа на ласер2
   Домет на самонивелација4 степени
   Домет со приемник80м
   Домет без приемник25м
   Работна температура-10-40C
   Димензија на уредот115x65x100mm
   Класа на заштитаIP54
   Тип на батеријаLi Ion
   Траење на батеријата20h
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прецизност нивелација2mm/10m
  Класа на ласер2
  Домет на самонивелација4 степени
  Домет со приемник80м
  Домет без приемник25м
  Работна температура-10-40C
  Димензија на уредот115x65x100mm
  Класа на заштитаIP54
  Тип на батеријаLi Ion
  Траење на батеријата20h