Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Либела од лесен материјал, STANDARD, 40 cm

  319 ден со ДДВ
  319 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто премачкана површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)
  Документи
  Каталошки број: CP735040
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *