Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Либела од лесен материјал 100cm со 2 рачки

  959 ден со ДДВ
  959 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто обложена површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)
  Документи
  Каталошки број: CP736100
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *