Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Лепак за дрво D3 12kg

  5.550 ден со ДДВ
  5.550 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Лепак за дрво погоден за внатрешна и надворешна употреба

  Висока отпорност на вода и топлина

  Едноставен систем за сипување

  Со одвртување на изливот за лепило, содржината на контејнерот може чисто и лесно да се истури.

  Нема видливи траги на споевите за при лепење. 

  Каталошки број: 089210014
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *