Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Лента за мазен премин, бела

  Дизајнирана е специјално за создавање мазни премини кон постоечките завршни слоеви, за постигнување беспрекорен изглед кај отворите на вратите и зоните на рабовите на панелот.
  Лентата има подигнат раб, кој е единствениот дел покриен со лепило што се нанесува на површината.
  Подигнатиот слободен остаток од лентата овозможува природно нанесување основен премаз или лак кога се прска областа. Ова создава речиси невидлива линија од лак помеѓу постоечкото и новото нанесување, без дополнителен напор за лакирачот

  Attachments
  Каталошки број: 3M06800
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *