Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Лaсерски мерач на далечина, WDM3-19

  Attachments
  Каталошки број: 5709300523
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Максимален опсег на мерење 100m
  Век на траење на батеријата до 5.000 мерења
  Тип на батерија алкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење 1,5mm / 100m
  Димензија на уредот 116x53x26mm
  Класа на заштита IP54
  Тип на ласер 634 nm
  Bluetooth Smart Adroid/IOS пренос на податоци
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Максимален опсег на мерење 100m
  Век на траење на батеријата до 5.000 мерења
  Тип на батерија алкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење 1,5mm / 100m
  Димензија на уредот 116x53x26mm
  Класа на заштита IP54
  Тип на ласер 634 nm
  Bluetooth Smart Adroid/IOS пренос на податоци