Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ласерски мерач на далечина, WDM2-18

  11.890 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 5709300522
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Век на траење на батеријатадо 10.000 мерења
  Димензија на уредот116x52x26mm
  Класа на заштитаIP54
  Максимален опсег на мерење50m
  Прецизност на мерење1,5mm / 100m
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Тип на ласер634 nm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Век на траење на батеријатадо 10.000 мерења
  Димензија на уредот116x52x26mm
  Класа на заштитаIP54
  Максимален опсег на мерење50m
  Прецизност на мерење1,5mm / 100m
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Тип на ласер634 nm