Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Креда за обележување, огноотпорна, 10x100 mm

  Четиристрана масна креда без картон, која се користи за огноотпорни обележувања. Има посебна примена во заварувачки изработки.
  Каталошки број: 09844005
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 50
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија