Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Конектор за црева, брз, TPR 3/4

  65 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Брз конектор изработен од термопластика. За 3/4 "црева.
  Документи
  Каталошки број: FTPRC34
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *