Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Комбиниран филтер ABEK1HGP3 R за полумаска

  1.650 ден со ДДВ
  1.650 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Филтер за маска HM 175.
  Филтер се употребува органски пареи и гасови (точка на вриење над 65°C), неоргански и кисели гасови, амонијак и деривати и ситна прашина во концентрација со воздухот до 30 пати поголема од дозволената.

  Документи
  Каталошки број: 0899175013
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 2

  Пакување

  2 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *