Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Комбиниран филтер ABEK1HGP3 R за полумаска

  Филтер за маска HM 175.
  Филтер се употребува органски пареи и гасови (точка на вриење над 65°C), неоргански и кисели гасови, амонијак и деривати и ситна прашина во концентрација со воздухот до 30 пати поголема од дозволената.

  Каталошки број: 0899175013
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *