Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Кокпит спреј за чистење и нега 600мл

  272 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 08902226
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Обезбедува извонредна моќ за чистење и нега во еден чекор.

  Зачистење и нега на ентериери за патнички автомобили, камиони и автобуси. За инструменти, облоги на вратите, пластични и гумени подлоги.

  Ефикасно ги чисти, полира и заштитува контролната табла и сите пластични делови од автомобилот од нечистотија, прашина и УВ зраци.

  Неговата формула базирана на силикон го продолжува животниот век на третираните површини и обезбедува поголема заштита и сјај.

  Оптимална нега - ги освежува боите и дава сатенска завршница. Одличен ефект врз избледени пластики од сонце.

  (пример: пластики под бришачите, помеѓу хаубата и ветробранското стакло, пластики на полумесеците, пластики на задна петта врата...). 

  Со антистатички ефект, спречува брза повторна контаминација, заштедува постојано бришење прашина.

  Пластиката ја задржува својата еластичност. Елиминира крцкање и звуци од крцкање

  Добро го одржува изгледот на пластиките, (изглед на ново возило). 

  Обезбедува долготрајна заштита од влијанија од околината. Заштитува од стареење и го спречува материјалот да стане кршлив. Не ја избелува кабината, кокпитот. 

  Едноставна употреба, прскајте директно на површината што треба да се исчисти, од растојание приближно од 20 см и потоа избришете ја со чиста и сува крпа.

  Да не се прска на ветробранското стакло и страничните прозорци. Проветрете го ентериерот на возилото по употреба на средството. Не е погодно за делови кои ќе бидат фарбани или во области за фарбање/лакирање.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Обезбедува извонредна моќ за чистење и нега во еден чекор.

  Зачистење и нега на ентериери за патнички автомобили, камиони и автобуси. За инструменти, облоги на вратите, пластични и гумени подлоги.

  Ефикасно ги чисти, полира и заштитува контролната табла и сите пластични делови од автомобилот од нечистотија, прашина и УВ зраци.

  Неговата формула базирана на силикон го продолжува животниот век на третираните површини и обезбедува поголема заштита и сјај.

  Оптимална нега - ги освежува боите и дава сатенска завршница. Одличен ефект врз избледени пластики од сонце.

  (пример: пластики под бришачите, помеѓу хаубата и ветробранското стакло, пластики на полумесеците, пластики на задна петта врата...). 

  Со антистатички ефект, спречува брза повторна контаминација, заштедува постојано бришење прашина.

  Пластиката ја задржува својата еластичност. Елиминира крцкање и звуци од крцкање

  Добро го одржува изгледот на пластиките, (изглед на ново возило). 

  Обезбедува долготрајна заштита од влијанија од околината. Заштитува од стареење и го спречува материјалот да стане кршлив. Не ја избелува кабината, кокпитот. 

  Едноставна употреба, прскајте директно на површината што треба да се исчисти, од растојание приближно од 20 см и потоа избришете ја со чиста и сува крпа.

  Да не се прска на ветробранското стакло и страничните прозорци. Проветрете го ентериерот на возилото по употреба на средството. Не е погодно за делови кои ќе бидат фарбани или во области за фарбање/лакирање.