Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Клуч за цевки со длабоки вилици, 250 mm

  3.150 ден со ДДВ
  3.150 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Брзо прилагодлив клуч за цевки, 250 mm. Супер тенки челусти и глава. 30% подолги челусти од стандардниот клуч, длабоки челусти. 55% поголема ширина, работен отвор на клучот. Дизајниран за тесни простори, каде што стандардниот клуч не е соодветен.
  Документи
  Каталошки број: 571572202
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *