Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Кит за печки 1000, 310ml

  Китот за печки 1000 претставува заптивна маса без растворувач со голема температурна отпорност, голема цврстина и многу добро прилепување на површините. Овој кит е отпорен на смрзнување, погоден е за силиконски кертриџи и нема можност за таложење односно издвојување на поединечни компоненти од китот. Овој кит се користи кај грејни уреди, шпорети, камини, котли за греење...
  Каталошки број: 08932900
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *