Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Испитувач на напон VDE, BASIC, 65mm

  69 ден со ДДВ
  69 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Еднополен фазен тестер изработен од SAN пластика со трајно интегрирана светилка и сечило од шрафцигер 3,0 mm изработен од челик за алат C60, со штипки изработени од метал, според DIN VDE 0680-6, опсег на напон 120 - 250 V
  Документи
  Каталошки број: COXT370200
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *