Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Испитувач на напон VDE, 150mm EURO

  109 ден со ДДВ
  109 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Висококвалитетен, еднополен фазен тестер со сечило од шрафцигер, рачка изработена од ABS пластика отпорна на удари со трајно интегрирана светилка, темната заднина овозможува подобра видливост при употреба, изолирана штипка и рачна штипка, според DIN VDE 0680-6. опсег на напон 100 - 250 V
  Документи
  Каталошки број: COXT370201
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *