Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Хартија во ролна, сина, 2-слојна

  2.250 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Хартијата за чистење е погодна за чистење површини во низа сектори (автомобилска индустрија, металопреработувачка, прехранбена индустрија).
  Нечистотијата како масло и маснотии може да се отстранат со хартијата за чистење.
  Поради високата јачина на ткаенината, може да се користи и за чистење на груби материјали од површини, на пример, струготини и рабови.

  Документи
  Каталошки број: 0899800773
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Карактеристики:

  Сеопфатна за најчестите задачи за чистење

  • Високо апсорбирачка и отпорна на кинење
  • Одговара на сите обични диспензери
  • Ниско ниво на влакненца
  • Сертифицирана со еколошка ознака на ЕУ

  Инструкции

  Исчистете ги површините со хартија за чистење. Можно е да се зголеми ефектот на чистење на хартијата со употреба на средства за чистење Würth.

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Бојасина
  Број на листови1000
  Број на слоеви2
  Дизајнролна
  Должина на лист36 x 38 cm
  Должина на ролна360 m
  Материјалцелулоза
  Тежина на лист4,87 g
  Тежина на ролна4870 g
  Тежина на хартијата по m²35 g
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Карактеристики:

  Сеопфатна за најчестите задачи за чистење

  • Високо апсорбирачка и отпорна на кинење
  • Одговара на сите обични диспензери
  • Ниско ниво на влакненца
  • Сертифицирана со еколошка ознака на ЕУ

  Инструкции

  Исчистете ги површините со хартија за чистење. Можно е да се зголеми ефектот на чистење на хартијата со употреба на средства за чистење Würth.

  Спецификации на производот
  Бојасина
  Број на листови1000
  Број на слоеви2
  Дизајнролна
  Должина на лист36 x 38 cm
  Должина на ролна360 m
  Материјалцелулоза
  Тежина на лист4,87 g
  Тежина на ролна4870 g
  Тежина на хартијата по m²35 g