Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Gazebo тенда со страници

  12.990 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FGBS1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Димензии: 3x3m

  Висина: 2,6m

  Димензија на ногарки: 40x40x0,7mm

  Димензија на цевките на кровот: 15x15x0,6mm

  Димензија на настрешница: 18x18x0,6mm

  Материјал: 180g, полиестер

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Димензии: 3x3m

  Висина: 2,6m

  Димензија на ногарки: 40x40x0,7mm

  Димензија на цевките на кровот: 15x15x0,6mm

  Димензија на настрешница: 18x18x0,6mm

  Материјал: 180g, полиестер