Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Gazebo тенда

  10.990 ден со ДДВ
  10.990 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Димензии на тендата: 3*3 м

  Висина на тенда: 2,6 m

  Димензии на ногарките: 14*20*0,7 мм

  Димензии на кровната цевка: 15*15*0,6 мм

  Димензии на крошна цевка: 14*20*0,6 мм

  Материјал: 180гр, полиестер

  Документи
  Каталошки број: FGMR1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *