Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Гасен филтер ABEK1 за полумаска

   
  Филтер за маска HM 175.
   
  Филтер за органски пареи, неоргански и кисели гасови, амонијак и деривати, гасови (точка на вриење над 65°C)
  Каталошки број: 0899175012
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *