Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Гарнитура Оptimum степенести бургии 4-30 мм

  9.464 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Неверојатно применлива и екстремно брза степенеста спирална бургија со посебно долг работен век.
  Документи
  Каталошки број: 0694422701
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  • Исклучително прецизно почетно дупчење благодарение на самоцентрирачкиот врв на бургијата
  • До 30% побрза во споредба со конкуренцијата благодарение на оптимално складната геометрија на острицата
  • До двојно подолг работен век во споредба со конкуренцијата благодарение на намаленото трошење на врвот на бургијата, главната острица, радијалните и аксијалните рељефни површини
  • Не пролизгува во футерот на дупчалката благодарение на 3-страниот прифат и 1/4“ носач
  • Прецизна работа благодарение на ласерски запишаниот пречник во двата спреални жлеба
  • Безмалку не е потребна никаква завршна обработка благодарение на прецизните и кружно направени дупки

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Исклучително прецизно почетно дупчење благодарение на самоцентрирачкиот врв на бургијата
  • До 30% побрза во споредба со конкуренцијата благодарение на оптимално складната геометрија на острицата
  • До двојно подолг работен век во споредба со конкуренцијата благодарение на намаленото трошење на врвот на бургијата, главната острица, радијалните и аксијалните рељефни површини
  • Не пролизгува во футерот на дупчалката благодарение на 3-страниот прифат и 1/4“ носач
  • Прецизна работа благодарение на ласерски запишаниот пречник во двата спреални жлеба
  • Безмалку не е потребна никаква завршна обработка благодарение на прецизните и кружно направени дупки