Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Фикс анкер W-FAZ/A4

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Фикс анкерот W-FAZ/A4 од нерѓосувачки челик се користи за брза монтажа кај испукан и неиспукан бетон. Служи за средни и тешки оптоварувања кај армиран, неармиран и нормален бетон, метални конструкции, профили, подни плочи.... Овој фикс анкер се користи во суви внатрешни простории, надворешни простории или влажни простории.
  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *