Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Farm компресор 50L, V мотор

  17.990 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FK50LV
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Број на обртаи2850 min -1
  Излезен капацитет420L/ min
  Капацитет на боцата50L
  Максимален притисок8 bar
  Моќност3.0HP/ 2200W
  Напон230V- 50 Hz
  Тежина38kg.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Број на обртаи2850 min -1
  Излезен капацитет420L/ min
  Капацитет на боцата50L
  Максимален притисок8 bar
  Моќност3.0HP/ 2200W
  Напон230V- 50 Hz
  Тежина38kg.