Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Farm компресор 24L

  9.450 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FK24L
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Број на обртаи2850 /min
  Излезен капацитет180 L/min
  Капацитет на боцата24L
  Максимален притисок8 bar
  Моќност1500W
  Напон230V- 50Hz
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Број на обртаи2850 /min
  Излезен капацитет180 L/min
  Капацитет на боцата24L
  Максимален притисок8 bar
  Моќност1500W
  Напон230V- 50Hz