Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електро пневматски чекан-дупчалка ERHD 24-MLS

  11.990 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Електропневматска чекан-дупчалка со мала маса и голема ударна моќ од 2,4 J е наменета за дупчење, ударно дупчење и штемување во градежништвото. Машината има 3 режими на работа - дупчење без удар, ударно дупчење и штемување, како и можност за промена на насоката на вртење. Машината има држач за алат SDS-PLUS.

  Документи
  Каталошки број: 5717002019
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Број на обртаи без оптоварување: 1.250 o/min

  Влезна моќност: 800 W

  Сила на поединечен удар: 2,8 J

  Прифат : SDS-plus

  Маса: 2,9 kg

  Должина на кабел: 4 m

  Класа на заштита: II

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Број на обртаи без оптоварување: 1.250 o/min

  Влезна моќност: 800 W

  Сила на поединечен удар: 2,8 J

  Прифат : SDS-plus

  Маса: 2,9 kg

  Должина на кабел: 4 m

  Класа на заштита: II

  Ознаки за производ