Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електро-пневматска ударна дупчалка EL-H 26-MLE CLASSIC

  Лесна вибрациона дупчалка со исклучителен моќен удар од 2,5J за дупчење, ударно дупчење и лесно штемање во градежништво. Три режима на работа: дупчење, ударно дупчење и штемање
  Каталошки број: 5717059011
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  ↓ Назив ↓ Вредност
  Број на обртаи без оптоварување 0-5140 min-1

  Внезна моќност

  850 W
  Сила на поединечен удар 2,5 J
  Прифат SDS-plus
  Мах пречник за бушење во бетон 26 mm
  Маса 2,8 kg
  Максимален пречник за отвори (цигла, блок) 68 mm
  Должина на кабел 2.5 m
  Класа на заштита II
     
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  ↓ Назив ↓ Вредност
  Број на обртаи без оптоварување 0-5140 min-1

  Внезна моќност

  850 W
  Сила на поединечен удар 2,5 J
  Прифат SDS-plus
  Мах пречник за бушење во бетон 26 mm
  Маса 2,8 kg
  Максимален пречник за отвори (цигла, блок) 68 mm
  Должина на кабел 2.5 m
  Класа на заштита II