Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична вибрациона дупчалка EDI 13-K

  Моќна, компактна и лесна вибрациона дупчалка со моќност од 650 W, се карактеризира со своето брзо дупчење и долг работен век. Поседува вграден ROHM метален брз футер. Оваа машина има 2 режими на работа - дупчење и ударно дупчење. Електричниот прекинувач со потенциометар овозможува прилагодување на постојан број на вртежи на дупчалката. Ергономскиот дизајн со гумирана рачка обезбедува пријатно ракување, без потешкотии, додека дополнителната гумирана ротациска рачка со дистанцер за еднаква длабочина на дупчење овозможува сигурна работа и при зголемен отпор на дупчење.
  Каталошки број: 5717001011
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност650W
  Број на обртаи0-2800 o/мин
  Број на удари без оптоварување0-44.800 мин
  Метален футерROHM
  Ниво на бучава95dB при ударен режим
  Вибрации22 m/s2
  Класа на заштитаII
  Маса1,65 кг
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Моќност650W
  Број на обртаи0-2800 o/мин
  Број на удари без оптоварување0-44.800 мин
  Метален футерROHM
  Ниво на бучава95dB при ударен режим
  Вибрации22 m/s2
  Класа на заштитаII
  Маса1,65 кг
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија