Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична потопна пумпа

  2.720 со ДДВ
  Каталошки број: TP01252
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност300W
  Напон220V~50Hz
  MAX проток на вода1100 l/h
  Max должина на исфрлување на вода50m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Вид на водаза чиста вода
  Должина на кабел10m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност300W
   Напон220V~50Hz
   MAX проток на вода1100 l/h
   Max должина на исфрлување на вода50m
   Max длабочина на извлекување вода8,0m
   Вид на водаза чиста вода
   Должина на кабел10m
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност300W
  Напон220V~50Hz
  MAX проток на вода1100 l/h
  Max должина на исфрлување на вода50m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Вид на водаза чиста вода
  Должина на кабел10m