Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична косилка F1200EI

  5.150 со ДДВ
  Електрична косилка со индукциски мотор со моќност од 1200W, туркачка. Има можност за прилагодување на 3 нивоа на висина: 25/40/55мм, што ја прави многу баран модел. Ширината на косење е 32см. Капацитетот на корпата е 35л. На рачката има интегриран приклучок.
  Каталошки број: F1200EI
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1200W
  Вид на моториндукциски
  Ширина на сечењето32 cm
  Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
  Колектор35L
  Напон230V-50Hz
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Начин на движењетуркачка
   Штекерсо интегриран приклучок
   Моќност1200W
   Вид на моториндукциски
   Ширина на сечењето32 cm
   Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
   Колектор35L
   Напон230V-50Hz
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1200W
  Вид на моториндукциски
  Ширина на сечењето32 cm
  Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
  Колектор35L
  Напон230V-50Hz
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија