Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрична косилка F1000EI

  4.490 ДЕН со ДДВ
  0 ДЕН со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  Електрична косилка за трева F1000EI со моќност од 1000W, која има колектор за трева кој овозможува собирање на трева со волумен до 30 литри, што ја прави идеална за мали тревници. Истовремено бара многу малку време за празнење на колекторот што дава комфорна и ефикасна работа. Лесното 3-степено прилагодување на висината (25/40/55мм) овозможува дополнителна погодност за корисникот, а склопувањето на рачката заради складирање и транспорт се прави многу брзо.
  Каталошки број: F1000EI
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Quantity

  Pack.

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  НАЧИН НА ДВИЖЕЊЕ: ТУРКАЧКА
  ВИД НА МОТОР: ИНДУКЦИСКИ
  НАПОЈУВАЊЕ: 230V-50Hz
  ШИРИНА НА СЕЧЕЊЕ: 32 cm
  ВИСИНСКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ:
  25/40/55 mm, 3-СТЕПЕНО ВИСИНСКО
  ЦЕНТРАЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ
  ПРИКЛУЧОК: СО ИНТЕГРИРАН ПРИКЛУЧОК
  МАКС. МОЌНОСТ: 1000 W
  КАПАЦИТЕТ НА КОРПАТА: 35 L

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1000W
  Вид на моториндукциски
  Ширина на сечењето32 cm
  Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
  Колектор35L
  Напон230V-50Hz
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  НАЧИН НА ДВИЖЕЊЕ: ТУРКАЧКА
  ВИД НА МОТОР: ИНДУКЦИСКИ
  НАПОЈУВАЊЕ: 230V-50Hz
  ШИРИНА НА СЕЧЕЊЕ: 32 cm
  ВИСИНСКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ:
  25/40/55 mm, 3-СТЕПЕНО ВИСИНСКО
  ЦЕНТРАЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ
  ПРИКЛУЧОК: СО ИНТЕГРИРАН ПРИКЛУЧОК
  МАКС. МОЌНОСТ: 1000 W
  КАПАЦИТЕТ НА КОРПАТА: 35 L

  Спецификации на производот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1000W
  Вид на моториндукциски
  Ширина на сечењето32 cm
  Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
  Колектор35L
  Напон230V-50Hz