Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аголна брусилка, 2000W, EWS 20-230S Classic

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Брусалката има моќен мотор од 2000W. Погодна е за дискови со дијаметар од 230 mm, а фреквенцијата на ротација на дискот достигнува 6500 вртежи во минута.

  Брусалката има странична ергономска рачка со гумена подлога, што овозможува подолго да се користи и да не се лизга лизгање.

  Документи
  Каталошки број: 5717036010
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *