Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електричен тример за трева F450ET, 450W

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Електричниот тример F450ET со моќност од 450W е идеален за косење трева во вашата градина. Произведен е од лесна пластика што на корисникот му овозможува лесно да управува.
  Attachments
  Каталошки број: F450ET
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Напон230V/240 V~50 Hz
  Max# Моќност450 W
  Max# Број на обртаи9600 o/min
  Пречник на нит1,4 mm
  Должина на кабел35 cm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Напон230V/240 V~50 Hz
  Max# Моќност450 W
  Max# Број на обртаи9600 o/min
  Пречник на нит1,4 mm
  Должина на кабел35 cm