Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електричен тример за трева F250ET, 250W

  Електричниот тример F250ET со моќност од 250W е идеален за косење трева во вашата градина. Произведен е од лесна пластика што на корисникот му овозможува лесно да управува.
  Каталошки број: F250ET
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Напон 230V/240 V~50 Hz
  Max# Моќност 250 W
  Max# Број на обртаи 13000 o/min
  Пречник на нит 1,0 mm
  Должина на кабел 35 cm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Напон 230V/240 V~50 Hz
  Max# Моќност 250 W
  Max# Број на обртаи 13000 o/min
  Пречник на нит 1,0 mm
  Должина на кабел 35 cm