Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електричен дувач на листови F3000E

  2.990 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Дувач и всисувач на листови што може да наполни една кеса со 35 литри листови. Работи на 230 V и постигнува 14.000 вртежи во минута со максимална брзина од 270 км/ч. Моќноста на која работи е 3000 W.

  Attachments
  Каталошки број: F3000E
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Напон230V~50Hz
  Max# Брзина без оптоварување14000rpm
  Max# брзина на дување / вшмукување270km/h
  Max# волумен на дување / вшмукување13,2m/min.
  Волумен на вреќата за листови35L
  Max# Моќност3000W
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Напон230V~50Hz
  Max# Брзина без оптоварување14000rpm
  Max# брзина на дување / вшмукување270km/h
  Max# волумен на дување / вшмукување13,2m/min.
  Волумен на вреќата за листови35L
  Max# Моќност3000W