Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за садопер, JANA, со флексибилен излив, 35mm

  3.815 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Јана батеријата за садопер со флексибилен излив има долготраен керамички мешач од 35 мм ,за кој важи едногодишна гаранција. За лесна и едноставна монтажа, доаѓа со комплет за монтирање (вклучени се завртки, подлошки и дихтунзи), 2 бринокс црева 35 cm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг холандери. Перлаторот има пречник од М21, 5, а миксерот е 35cm. Модерниот дизајн со флексибилен излив овозможува лесно и едноставно прилагодување при миење садови. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Документи
  Каталошки број: SACJA1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Brend - МКJana
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МКJana