Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за садопер,UNA,3 цевки, крат.лула,40 mm

  1.980 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Батеријата за садопер UNA има доготраен керамички мешач - 40mm, за кој важи едногодишна гаранција. За лесна и едноставна монтажа, доаѓа со комплет за монтирање (вклучени се завртки, подлошки и дихтунзи), 2 бринокс црева 35 mm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг холендери. Трите цевки ја прават да биде со низок притисок. Перлаторот е М22 во дијаметар, а должината на цевката од 13 cm и нејзиниот дизајн ја прават погодна за кујни со помали димензии. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Документи
  Каталошки број: SACUNA856KL
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Brend - МКUna
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МКUna