Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за садопер,MARY,2 цев.,кратка лула,35mm

  1.495 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Батеријата за садопер Mary има доготраен керамички мешач, за кој важи што  едногодишна гаранција. За лесна и едноставна монтажа, доаѓа со комплет за монтирање (вклучени се завртки, подлошки и дихтунзи), 2 бринокс црева 35 mm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг холендери. Перлаторот е М22 во дијаметар, а должината на цевката од 13 cm и намалениот дизајн на заоблените рабови го прават погоден за кујни со помали димензии. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Документи
  Каталошки број: SACMA873KL
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Brend - МКMary
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МКMary