Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за садопер, UNA, 3 цевки, 40 mm

  Батерија за садопер со три цевки Una има долготраен керамички мешач, за кој важи едногодишна гаранција. За лесна и едноставна инсталација, доаѓа со 3 бринокс црева 35cm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг Dutchers. трите цевки ја прават да биде со низок притисок. Перлаторот има дијаметар од M22, и должината на цевката е 21cm. Нејзиниот дизајн ја прави погодна за повеќето кујни. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Attachments
  Каталошки број: SACUNA856
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Una
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Una