Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за садопер, MARY,2 цевки, 35mm

  Батеријата за садопер Mary има долготраен керамички мешач од 35 cm, за кој важи едногодишна гаранција. За лесна и едноставна монтажа, доаѓа со комплет за монтирање (вклучени се завртки, подлошки и дихтунзи), 2  бринокс црева 35 mm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг холандери. Перлаторот е М22 во дијаметар, должината на цевката од 21 cm. Дизајнот на заоблените рабови ја прават погодна за повеќето кујни. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Attachments
  Каталошки број: SACMA873
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Mary
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Mary