Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за садопер, MARY, за проточен бојлер, 35mm

  2.380 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Ѕидната батерија за проточен бојлер Mary има долготраен керамички мешач, за кој важи едногодишна гаранција. За лесна и едноставна инсталација, доаѓа со комплет за монтирање S/S розетни. Дијаметарот на перлаторот е М22, а миксерот 35mm. Должината на цевката од 22 cm овозможува лесно користење на сите садопери. Дизајнот и заоблените рабови ја прават погодна за секоја кујна. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.
  Документи
  Каталошки број: SACMA876
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Brend - МКMary
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МКMary