Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за лавабо, MARY, 35mm

  1.540 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Батеријата за лавабо Mary има долготраен керамички мешач од 35 mm,за кој важи едногодишна гаранција. За лесна и едноставна монтажа, доаѓа со комплет за монтирање (вклучени се завртки, подлошки и дихтунзи), 2  бринокс црева 35 cm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг холендери. Перлаторот е М24 во дијаметар. Должината на цевката од 9,5 cm овозможува лесно користење. Има отвор што овозможува контрола на протокот на вода - многу погодно решение за садопери што го поддржуваат тоа.Круглите рабови и должина на цевката се погодни за помали мијалници. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Документи
  Каталошки број: SACMA870
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Brend - МКMary
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МКMary