Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за кујна, ѕидна, UNA, 40 mm

  2.200 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Ѕидна батерија за кујна Una има долготраен керамички мешач за кој важи гаранција од една година. За лесна и едноставна инсталација доаѓа со 2 ексцентар колена, две хромирани розетни и дихтунзи. Перлаторот е со дијаметар М24, а мешачот е 40мм. Должината на цевката од 21 cm овозможува лесно користење на сите садопери. Нејзиниот дизајн ја прави добар избор за секоја кујна. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Документи
  Каталошки број: SACUNA854
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Brend - МКUna
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МКUna